14 maja 2024 r., w Centrum Kultury i Sztuki Oskard w Koninie odbędzie się konferencja inaugurująca projekt pt. „Podnoszenie i zmiana kwalifikacji oraz aktywizacja zawodowa pracowników Grupy Kapitałowej Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin zorientowana na utworzenie i utrzymanie miejsc pracy”, w skrócie nazywanego „DROGA DO ZATRUDNIENIA PO WĘGLU”.

Ten kluczowy dla subregionu konińskiego projekt strategiczny realizowany jest przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu przy udziale partnerów: ZE PAK S.A., DGA S.A., Stowarzyszenia na rzecz Spółdzielni Socjalnych, Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., Jobs First Sp. z o.o., a także Powiatowych Urzędów Pracy w Koninie, Turku, Kole i Słupcy. Wartość projektu pracowniczego szacuje się na 257 mln zł, z czego aż 180 mln zł pochodzić będzie z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

W imieniu partnerstwa powołanego, w ramach projektu pracowniczego „Droga do zatrudnienia po węglu” serdecznie zapraszamy na wydarzenie otwierające jego realizację.

Rejestracja na konferencję poprzez stronę www.pracapoweglu.pl

Więcej informacji o konferencji i projekcie znajdą Państwo w agendzie.

AGENDA KONFERENCJI

Skip to content