Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla potencjalnych beneficjentów „Fundusze Unijne bez tajemnic”. W trakcie spotkania Pan Maciej Sytek – Pełnomocnik Zarządu Województwa Wielkopolskiego ds. Restrukturyzacji Wielkopolski Wschodniej oraz Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. w Koninie – wraz z zespołem ARR przybliżą Państwu tematykę środków unijnych w nowej perspektywie finansowej ze szczególnym uwzględnieniem możliwości jakie niesie z sobą uruchomienie środków z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w terminie:

  • 15 maja bieżącego roku w Słupcy,  Cech Rzemiosł Różnych, ul. Warszawska 33,
    62-400 Słupca [PROGRAM]

Udział w szkoleniach jest bezpłatny dla uczestników – finansowany ze środków Unii Europejskiej z Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Pomocy Technicznej programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski na lata 2021-2027.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Skip to content